slogan7-al

19 dhjetor 2015 Tiranë, Konference “Terapia ne Neurologji”

Titulli i aktivitetit: 19 dhjetor 2015 Tiranë, Konference “Terapia ne Neurologji” 

Data e zhvillimit: 19 dhjetor 2015

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Ministria e Shendetesise dhe Shoqata e Neurologjise

Kontakte: Tel 0682078800 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek neurolog dhe familje

Kreditet : 4

Nr i Dosjes :  1424