slogan7-al

E enjte e fundit e cdo muaji 2015 “Parandalimi dhe kontrolli i infeksioneve ne Perinatologji”.

Titulli i aktivitetit: E enjte e fundit e cdo muaji 2015 “Parandalimi dhe kontrolli i infeksioneve ne Perinatologji”.

Data e zhvillimit: E enjte e fundit e cdo muaji 2015

Vendi i organizimit: SUOGJ “Mbreteresha Geraldine

Organizatori/ofruesi: Klinika e Neonatologjise, SUOGJ “Mbreteresha Geraldine”

Kontakte: Tel: 0694326511 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë neonatolog

Kreditet : 18

Nr i dosjes: 1405