slogan7-al

19 dhjetor 2015 Konference “Insuficenca Kardiake : Sfidat e reja te Diagnozes dhe Mjekimit”.

Titulli i aktivitetit: 19 dhjetor 2015 Konference “Insuficenca Kardiake : Sfidat e reja te Diagnozes dhe Mjekimit”.

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Kardiologjise

Kontakte: Tel: 0675141274 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek kardiolog, kardiokirurg, mjek familje, mjek urgjence , internist, infermier

Kreditet : 6

Nr dosjes:  1403