slogan7-al

9-10 tetor 2015 Durrës/Trajnim. “Kongresi i 1re shqiptare i riprodhimit human dhe andrologji”.

Titulli i aktivitetit: 9-10 tetor 2015 Durrës/Trajnim. “Kongresi i 1re shqiptare i riprodhimit human dhe andrologji”.

Data e zhvillimit: 9-10 tetor 2015

Vendi i organizimit: Durrës

Organizatori/ofruesi: Shoqata shqiptare e riprodhimit human dhe andrologji

Kontakte: Tel: 0682063073 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek gjinekolog, androlog, urolog, infermier, biolog, gjenetist

Kreditet : 12

Nr i dosjes  1360