slogan7-al

10 tetor 2015 Kukes,. moduli 1re “Kurs edukimi për faktorët e rrezikut kardiovaskular dhe sëmundja iskemike e zemrës”.

Titulli i aktivitetit: 10 tetor 2015 Kukes,.moduli 1re “Kurs edukimi për faktorët e rrezikut kardiovaskular dhe sëmundja iskemike e zemrës”.

Data e zhvillimit: 10 tetor 2015

Vendi i organizimit: Hotel “Amerika” Kukes

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Hipertensionit

Kontakte: Tel: 0682063967 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, kardiolog, kirurg, nefrolog , specialitete të sëmundjeve të brëndshme

Kreditet : 3