slogan7-al

12 shtator 2015, Seminar ”Rritja dhe Zhvillimi normal i femijes dhe trajtimi ne rast patologjie”.

Titulli i aktivitetit: 12 shtator 2015, Seminar ”Rritja dhe Zhvillimi normal i femijes dhe trajtimi ne rast patologjie”. 

Data e zhvillimit: 12 shtator 2015

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Pediatrise

Kontakte: Tel: 0692062607 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek pediater dhe familje

Kreditet : 2

Nr i Dosjes: 1338