slogan7-al

4 korrik 2015 Konference “Deshtimet dhe limitet ne ortodonti”.

Titulli i aktivitetit: 4 korrik 2015 Konference “Deshtimet dhe limitet ne ortodonti”.  

Data e zhvillimit: 4 korrik 2015

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Ortodonteve Shqiptare

Kontakte: Tel: 0692021147 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Dentist

Kreditet : 6

Nr i Dosjes:  1313