slogan7-al

6 Qershor 2015, “Konferenca Kombetare – Diabeti dhe Risku Kardiovaskular”.

Titulli i aktivitetit: 6 Qershor 2015, “Konferenca Kombetare – Diabeti dhe Risku Kardiovaskular”. 

Data e zhvillimit: 6 Qershor 2015

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Diabetit në Shqipëri

Kontakte: Tel: 044804342 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek endokrinolog, kardiolog, i pergjithshem, familje

Kreditet : 5

Nr. i Dosjes:  1305