slogan7-al

12-14 qershor dhe 19-21 qershor 2015 “Trajnim per Ekografine Klinike me mjeket pediater te Kosoves”.

Titulli i aktivitetit: 12-14 qershor dhe 19-21 qershor 2015 “Trajnim per Ekografine Klinike me mjeket pediater te Kosoves”.

Data e zhvillimit: 12-14 qershor dhe 19-21 qershor 2015

Vendi i organizimit: Klinika Erton Rruga Don Bosko

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Studimit dhe Aplikimit të Ultratingullit në Mjekësi e Biologji

Kontakte: Tel: 0682260786 / 0694010657 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. / Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Pediater te Kosoves

Kreditet : 40