slogan7-al

1 mars 2015, Trajnim “Vlerësimi integral i sëmundjeve endokrine”

Titulli i aktivitetit: 1 mars 2015, Trajnim “Vlerësimi integral i sëmundjeve endokrine”

Data e zhvillimit: 1 mars 2015

Vendi i organizimit: Hotel Victoria Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0682148193 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë të përgjithshëm dhe të familjes

Kreditet : 4