slogan7-al

23 Nentor 2019/Tirane/Trajnim “Kontraceptivet dhe kujdesi antenatal”

Titulli i aktivitetit: 23 Nentor 2019/Tirane/Trajnim “Kontraceptivet dhe kujdesi antenatal”

Data e zhvillimit: 23 Nentor 2019

Vendi i organizimit: Telemedicina prane Pediatrise QSUT, ora 9:30

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 0694096078 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke, Farmaciste, Mami,  Infermier

Kreditet : 3