slogan7-al

28 shtator 2019/ Trajnim “Diagnostikimi dhe menaxhimi i artritit rheumatoid. Zhvillimet e reja ne terapi”

Titulli i aktivitetit: 28 shtator 2019/ Trajnim “Diagnostikimi dhe menaxhimi i artritit rheumatoid. Zhvillimet e reja ne terapi”

Data e zhvillimit: 28 shtator 2019 Vendi i organizimit: Libraria AHF prane pediatrise

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 0694096078 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke Infermier

Kreditet : 3.9