slogan7-al

7 shtator 2019/ Trajnim “Diagnostikimi dhe menaxhimi i vaskuliteve dhe gutes”

Titulli i aktivitetit: 7 shtator 2019/ Trajnim “Diagnostikimi dhe menaxhimi i vaskuliteve dhe gutes”

Data e zhvillimit: 7 shtator 2019

Vendi i organizimit: Libraria AHF prane pediatrise

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 0694096078 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke Infermier fizioterapiste

Kreditet : 3.9