24 prill 2019 Tirane / Konference “Semundjet retinale dhe trajtimet me injeksione anti VRGF. Glaukoma dhe trajtimi i saj”.

Titulli i aktivitetit: 24 prill 2019 Tirane / Konference “Semundjet retinale dhe trajtimet me injeksione anti VRGF. Glaukoma dhe trajtimi i saj”.

Data e zhvillimit: 24 prill 2019

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Sherbimi i Okulistikes

Kontakte: Tel: 0697048843 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Profesioniste shendetesie

Kreditet : 5