slogan7-al

08 Nëntor 2019 , Fier / Trajnim “Kujdesi infermieror per nje sherbim shendetesor te integruar te gruas shtatezene dhe femijeve 0-1 vjec”

Titulli i aktivitetit: 08 Nëntor 2019 , Fier / Trajnim “Kujdesi infermieror per nje sherbim shendetesor te integruar te gruas shtatezene dhe femijeve 0-1 vjec”

Data e zhvillimit: 08 Nëntor 2019

Vendi i organizimit: Salla e Poliklinikës Fier

Organizatori/ofruesi: Urdheri Infermierit Shqiperise

Kontakte: Tel: 0692259659 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet : 6