slogan7-al

5 tetor 2019 Shkoder / “Njohja , Vleresimi, Diagnoza dhe rruget e mjekimit te Insuficences Kardiake”

Titulli i aktivitetit: 5 tetor 2019 Shkoder / “Njohja , Vleresimi, Diagnoza dhe rruget e mjekimit te Insuficences Kardiake”

Data e zhvillimit: 5 tetor 2019

Vendi i organizimit: Hotel Colosseo Shkoder

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Mjekesise Interne

Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, te pergjithshem, kardiologe, GP, nefrologe, interniste, endokrinologe

Kreditet : 3