slogan7-al

5 tetor 2019 Tirane/ Trajnim “Semundjet e renda fizike, traumat tek individi dhe familja. Trajtimi me terapine EMDR”

Titulli i aktivitetit: 5 tetor 2019 Tirane/ Trajnim “Semundjet e renda fizike, traumat tek individi dhe familja. Trajtimi me terapine EMDR”.

Data e zhvillimit: 5 – 6 tetor 2019 2019

Vendi i organizimit: RR e Bogdaneve pall 25 Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata E.M.D.R Albania

Kontakte: Tel: 0664180520 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Psikolog

Kreditet : 8