slogan7-al

21 shtator 2019 Kavaje / “Njohja , Vleresimi, Diagnoza dhe rruget e mjekimit te Insuficences Kardiake”

Titulli i aktivitetit: 21 shtator 2019 Kavaje / “Njohja , Vleresimi, Diagnoza dhe rruget e mjekimit te Insuficences Kardiake”

Data e zhvillimit: 21 shtator 2019

Vendi i organizimit: Golem, Kavaje

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Mjekesise Interne

Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje, te pergjithshem, kardiologe, GP, nefrologe, interniste, endokrinologe

Kreditet : 3