slogan7-al

8 tetor 2019, Tirane “Jeto cdo frymemarrje … ndej cdo rrahje.”

Titulli i aktivitetit: 8 tetor 2019, Tirane “Jeto cdo frymemarrje … ndej cdo rrahje.”

Data e zhvillimit: 8 – 9 tetor 2019

Vendi i organizimit: Hilton Garden Inn, Tirane

Organizatori/ofruesi:  Urdhri i Mjekeve te Shqiperisë

Kontakte: Tel: 042343498 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.  

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek specialiste dhe familje

Kreditet : 5