slogan7-al

6-7 Korrik 2019, Tirane/Trajnim/ Prezantim me sistemin ICD10 dhe aplikimi i tij ne sistemet elektronike te shendetesise

Titulli i aktivitetit: 6-7 Korrik 2019, Tirane/Trajnim/ Prezantim me sistemin ICD10 dhe aplikimi i tij ne sistemet elektronike te shendetesise

Data e zhvillimit: 6-7 Korrik 2019

Vendi i organizimit: QSH Nr.3, Tirane

Organizatori/ofruesi: Ministria e Shendetesise dhe Mbrojtjes Sociale

Kontakte: Z.Tomi Thomo Tel: 0698973570 E-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek familje,  Infermier, Farmacist.

Kreditet : 6