slogan7-al

26 korrik 2019, Shkoder / “Cikel leksionesh ekzaminimi dhe rehabilitimi neurologjik, trajtimi i patologjive kryesore neurologjike”

Titulli i aktivitetit: 26 korrik 2019, Shkoder / “Cikel leksionesh ekzaminimi dhe rehabilitimi neurologjik, trajtimi i patologjive kryesore neurologjike”

Data e zhvillimit: 26, 27, 29 korrik 2019

Vendi i organizimit: Opera della Providenza Madoninna del Grappa, Shkoder

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Fizioterapisteve

Kontakte: Tel: 355 675297199 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. '; document.write(''); document.write(addy_text75469); document.write('<\/a>'); //-->\n Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke familje , te pergjithshem, neurologe, ortopede, fizioterapiste

Kreditet : 11, 9