20 shtator 2019 Tiranë “Trajnim per Ekografine Abdominale per mjeket specialiste te Shqiperise dhe Kosoves”

Titulli i aktivitetit: 20 shtator 2019 Tiranë “Trajnim per Ekografine Abdominale per mjeket specialiste te Shqiperise dhe Kosoves”

Data e zhvillimit: 20-21, 27-28 shtator 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 tetor 2019

Vendi i organizimit: Klinika Erton. Rruga Don Bosko Tiranë

Organizatori/ofruesi: ULTRASOUND DIAGNOSTIC CENTER

Kontakte: Tel:0682214181 / 0694010657 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjeke te specialiteteve te ndryshme te Shqiperise dhe Kosoves

Kreditet : 72