slogan7-al

28 qershor 2019 Durres ”Trajnim i personelit mjekesor per menaxhimin dhe trajtimin e rasteve te ndryshme klinike dhe urgjencave mjekesore” D

Titulli i aktivitetit: 28 qershor 2019 Durres ”Trajnim i personelit mjekesor per menaxhimin dhe trajtimin e rasteve te ndryshme klinike dhe urgjencave mjekesore”

Data e zhvillimit: 28 dhe 29 qershor 2019

Vendi i organizimit: Qendra Shëndetësore nr 8, Durres

Organizatori/ofruesi: Qendra Shëndetësore nr 8, Durres

Kontakte: Tel: 0694650323 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 11