slogan7-al

15 qershor 2019 / Bajram Curri “Patologjite baze, urgjencat dhe trajtimi i tyre”.

Titulli i aktivitetit: 15 qershor 2019 / Bajram Curri “Patologjite baze, urgjencat dhe trajtimi i tyre”.

Data e zhvillimit: 15 qershor 2019

Vendi i organizimit: Bajram Curri

Organizatori/ofruesi: Shoqata “ Per nje Shqiperi me te Shendeteshme” FHA

Kontakte: Tel: 0682099064 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe infermier

Kreditet : 6