slogan7-al

30 Maj 2019, Fier, Konference "Perditesimi mbi semundshmerine dhe trajtimin e Insuficiences Kardiake"

Titulli i aktivitetit: 30 Maj 2019, Fier, Konference "Perditesimi mbi semundshmerine dhe trajtimin e Insuficiences Kardiake"

Data e zhvillimit: 30 Maj 2019

Vendi i organizimit: Hotel "Fieri", Fier

Organizatori/ofruesi:Keshilli Rajonal i Fierit, Urdhri i Mjekeve te Shqiperise

Kontakte:Besnik Brahimaj,Tel: 0682127754; E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:Mjeke te Pergjithshem

Kreditet :3,9

Pa pagese