slogan7-al

27 maj 2019 Vlore / “Koma pediatrike dhe Kujdesi infermieror ne marrjen e ushqimeve dhe likideve nepermjet sondes nazogastrike“

Titulli i aktivitetit: 27 maj 2019 Vlore / “Koma pediatrike dhe Kujdesi infermieror ne marrjen e ushqimeve dhe likideve nepermjet sondes nazogastrike“

Data e zhvillimit: 27 maj 2019

Vendi i organizimit: Spitali Pediatrik Vlore

Organizatori/ofruesi: Spitali Pediatrik Vlore

Kontakte: Tel: 0692259998 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek infermier

Kreditet : 4.8