4 maj 2019 Durres/ Konference“Diagnoza dhe Menaxhimi i sinkopit bazuar ne udherrefyes”.

Titulli i aktivitetit: 4 maj 2019 Durres/ Konference“Diagnoza dhe Menaxhimi i sinkopit bazuar ne udherrefyes”.

Data e zhvillimit: 4 maj 2019

Vendi i organizimit: Hotel FAFA Durres, Golem

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Kardiologjise

Kontakte: Tel: 0675141274 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek infermier

Kreditet : 2.8