slogan7-al

27 prill 2019 Tirane, “Konferenca e 1re e Qendrave Shendetesore ne Specialitete”.

Titulli i aktivitetit: 27 prill 2019 Tirane, “Konferenca e 1re e Qendrave Shendetesore ne Specialitete”.

Data e zhvillimit: 27 - 28 prill 2019

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Shoqata MAYA (Medical Association Youth Albania) ne bashkepunim me QSH Specialiteteve nr 1, 2, 3 Tirane

Kontakte: Tel: 0697775959 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te pergjithshem dhe specialiste, familje, Infermiere

Kreditet : 7.7