13 prill 2019 Tirane / Trajnim ” Ultrasoni abdominal per mjeket specialiste”.

Titulli i aktivitetit: 13 prill 2019 Tirane / Trajnim ” Ultrasoni abdominal per mjeket specialiste”.

Data e zhvillimit: 13,14,20,21,27,28 prill dhe 4,5,11,12,18,19 maj 2019 

Vendi i organizimit: Medical Center “DR Pipero Organizatori/ofruesi: Medical Center “DR Pipero

Kontakte: Tel : 0672080905 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek

Kreditet : 112