slogan7-al

19 prill 2019 Durres / Trajnim “Menaxhimi dhe performanca e profesionisteve te shendetit permes kontrollit te infeksioneve “

Titulli i aktivitetit: 19 prill 2019 Durres / Trajnim “Menaxhimi dhe performanca e profesionisteve te shendetit permes kontrollit te infeksioneve “

Data e zhvillimit: 19-20 prill 2019

Vendi i organizimit: DSHP Durres

Organizatori/ofruesi: QSUT

Kontakte: Tel: 0686466569 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Stomatolog, Farmacist

Kreditet : 12