slogan7-al

25 prill 2019,Tirane/ Seminar “Stroku, faktoret e riskut dhe sfidat e trajnimit te tij”.

Titulli i aktivitetit: 25 prill 2019,Tirane/ Seminar “Stroku, faktoret e riskut dhe sfidat e trajnimit te tij”.

Data e zhvillimit: 25 prill 2019

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan 3, Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata AMEA

Kontakte: Tel: 0684032151 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Farmacist, Stomatolog, Mernaxher/Drejtor, Infermier mami

Kreditet : 3