slogan7-al

1 Mars 2019, Durres, Konference "Ekografia Prenatale e Javes 11 - 13.6 IOTA, IETA"

Titulli i aktivitetit: 1 Mars 2019, Durres, Konference "Ekografia Prenatale e Javes 11 - 13.6 IOTA, IETA"

Data e zhvillimit:1 - 2 Mars 2019

Vendi i organizimit: Q. Telemed SRD

Organizatori/ofruesi:Tradita dhe Spitali Rajonal Durres

Kontakte: Arben Haxhihyseni Tel: 0694070200 E-mail arben_Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Xhiliola Doçi

Kategoria e pjesëmarrësve:Ekografist, Imazherist, Obsteter, Gjinekolog

Kreditet :12