slogan7-al

8 Dhjetor 2018/ Peshkopi, Diber/Trajnim: "Grup Rishikimi ndermjet infermiereve dhe mjekeve te QSH-se Peshkopi, "Perdorimi i cantes se infermierit ne Kujdesin Shendetesor Paresor"

Titulli i aktivitetit:8 Dhjetor 2018/ Peshkopi, Diber/Trajnim: "Grup Rishikimi ndermjet infermiereve dhe mjekeve te QSH-se Peshkopi, "Perdorimi i cantes se infermierit ne Kujdesin Shendetesor Paresor"

Data e zhvillimit: :8-22 Dhjetor 2018

Vendi i organizimit:  Q.SH. Peshkopi

Organizatori/ofruesi: Qendra Shendetesore Peshkopi

Kontakte:Dhurata Prifti Tel: 0697802028; E-mail:dKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermiere

Kreditet : 14.4