slogan7-al

23 mars 2019 Rreshen. “Patologjite baze, urgjencat dhe trajtimi i tyre”

Titulli i aktivitetit: 23 mars 2019 Rreshen. “Patologjite baze, urgjencat dhe trajtimi i tyre”.

Data e zhvillimit: 23 mars 2019

Vendi i organizimit: Rreshen

Organizatori/ofruesi: Shoqata “ Per nje Shqiperi me te Shendeteshme” FHA

Kontakte: Tel: 0682099064 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dhe infermier

Kreditet : 6