slogan7-al

22 dhjetor 2018 Korce: “Menaxhimi i urgjencave ne Obsetrike dhe Gjinekologji”.

Titulli i aktivitetit: 22 dhjetor 2018 Korce: “Menaxhimi i urgjencave ne Obsetrike dhe Gjinekologji”.

Data e zhvillimit: 22 - 23 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Korce

Organizatori/ofruesi: Spitali Rajonal Korce

Kontakte: Tel: 0682625369 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek gjinekologe e te pergjithshem, infermier

Kreditet : 12