slogan7-al

15 dhjetor 2018 Vlore / Trajnim “Kontrolli dhe parandalimi i infeksioneve spitalore “

Titulli i aktivitetit: 15 dhjetor 2018 Vlore / Trajnim “Kontrolli dhe parandalimi i infeksioneve spitalore “ “

Data e zhvillimit: 15, 16 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Spitali Rajonal Vlore

Organizatori/ofruesi: DSHP Korce

Kontakte: Tel: 0686466569 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Stomatolog, Farmacist

Kreditet : 12