slogan7-al

15 dhjetor 2018/ Trajnim “Probleme te zakonshme te veshit , te syrit ne kujdes primar dhe ekzaminimi neurologjik”

Titulli i aktivitetit: 15 dhjetor 2018/ Trajnim “Probleme te zakonshme te veshit , te syrit ne kujdes primar dhe ekzaminimi neurologjik”

Data e zhvillimit: 15 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Libraria AHF

Organizatori/ofruesi: Fondacioni Shëndetësor ABC

Kontakte: Tel: 0694096078 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 9.6