slogan7-al

19 dhjetor 2018 Vlore “Zhvillimi dhe zbatimi i Udherrefyesve Klinike”

Titulli i aktivitetit: 19 dhjetor 2018 Vlore “Zhvillimi dhe zbatimi i Udherrefyesve Klinike”

Data e zhvillimit: 19 – 20 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Vlore

Organizatori/ofruesi: Qëndra Shqiptare për Popullsine dhe Zhvillimin

Kontakte: Tel: 0695737084 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Mami, Menaxher/Drejtor

Kreditet : 15.6