slogan7-al

1 dhjetor 2018 Tirane / Trajnim / “Zhvillimi i kompetencave personale dhe sociale per profesionistet e kujdesit shendetesor”.

Titulli i aktivitetit: 1 dhjetor 2018 Tirane / Trajnim / “Zhvillimi i kompetencave personale dhe sociale per profesionistet e kujdesit shendetesor”.

Data e zhvillimit: 1 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Albanian Psychosocial Agency

Kontakte: Tel: 0693130288 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Menaxher/Drejtor, Specialiste te Qendrave Komunitare te Shendetit Mendor

Kreditet : 3