slogan7-al

8 dhjetor 2018 , Pogradec / Trajnim “Hepatitet Kronike HBV dhe HCV, trajtimi i tyre”

Titulli i aktivitetit: 8 dhjetor 2018 , Pogradec / Trajnim “Hepatitet Kronike HBV dhe HCV, trajtimi i tyre”

Data e zhvillimit: 8 dhjetor 2018

Vendi i organizimit: Hotel “Enkeljana” Pogradec

Organizatori/ofruesi: Shoqata Kombëtare e Shëndetit Publik

Kontakte: Tel: 0694445985 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjekë, infermierë, farmacistë, shëndet publik

Kreditet : 6