slogan7-al

14 nentor 2018 Tirane, /Leksion “Parandalimi, zbulimi i hershem dhe mjekimi i Diabetit Mellitus”.

Titulli i aktivitetit: 14 nentor 2018 Tirane, /Leksion “Parandalimi, zbulimi i hershem dhe mjekimi i Diabetit Mellitus”.

Data e zhvillimit: 14 nentor 2018 Tirane,

Vendi i organizimit: Hotel Tirana

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Diabetit në Shqipëri

Kontakte: Tel: 044804342 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. '; document.write(''); document.write(addy_text13336); document.write('<\/a>'); //-->\n Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek,Farmacist . Infermier, shendet publik

Kreditet : 3