slogan7-al

31 tetor 2018,Tirane/ Leksion “Kujdesi Infermieror ne rehabilitimin respirator dhe fizik te pacientit”.

Titulli i aktivitetit: 31 tetor 2018,Tirane/ Leksion “Kujdesi Infermieror ne rehabilitimin respirator dhe fizik te pacientit”.

Data e zhvillimit: 31 tetor 2018

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan 3, Tirane

Organizatori/ofruesi: Spitali Amerikan, Tiranë

Kontakte: Tel: 0674017675 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier mami

Kreditet : 1.4