slogan7-al

15 – 17 nentor 2018,Tirane/ Konference “Kongresi i IV Nderkombetar i Mjekesise Multidisiplinare”.

Titulli i aktivitetit: 15 – 17 nentor 2018,Tirane/ Konference “Kongresi i IV Nderkombetar i Mjekesise Multidisiplinare”.

Data e zhvillimit: 15 – 17 nentor 2018

Vendi i organizimit: Hotel Plaza, Tirane

Organizatori/ofruesi: Spitali Amerikan, Tiranë

Kontakte: Tel: 0684032151 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek,Infermier

Kreditet :

Tendencat e fundit ne kirurgjine mini-invazive 12.6 kredite

Diagnostika dhe trajtimi kirurgjikal multidisiplinar 11.2 kredite

Sistemi shendetesor dhe siguria e pacientit 10.5 kredite

Simpoziumu satelit ne Hemapatologji 6 kredite

Simpoziumu satelit mbi perdorimin e ekos se gjirit, imazheve pediatrike te muskujve skeletor 6 kredite

Kanceri i gjirit 3 kredite

Menaxhimi modern i infertilitetit 3 kredite

Profili i ushqyerjes per pacientin e hospitalizuar dhe ambulator 6 kredite

Ringjallja neonatale 2.1 kredite