slogan7-al

5 – 6 tetor 2018 Tiranë/Konference “Kujdesi gjate shtatezanise dhe lindjes”.

Titulli i aktivitetit: 5 – 6 tetor 2018 Tiranë/Konference “Kujdesi gjate shtatezanise dhe lindjes”.

Data e zhvillimit: 5 – 6 tetor 2018

Vendi i organizimit: Tiranë

Organizatori/ofruesi: SUOGJ “Koco Glozheni”

Kontakte: Tel: 0692097808 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Menaxher/Drejtor Infermier Farmacistë

Kreditet : 8.4