slogan7-al

13 tetor 2018 Konference Shkencore “Alergjia nga Hymenopteret”.

Titulli i aktivitetit: 13 tetor 2018 Konference Shkencore “Alergjia nga Hymenopteret”.

Data e zhvillimit: 13 tetor 2018

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Alergjise, Astmes dhe Imunologjise Klinike

Kontakte: Tel: 0692121652 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek

Kreditet : 4