slogan7-al

17 shtator 2018 Vlore /Seminar “Dhimbja e gjoksit dhe dhimbja akute e barkut ne moshat pediatrike “

Titulli i aktivitetit: 17 shtator 2018 Vlore /Seminar “Dhimbja e gjoksit dhe dhimbja akute e barkut ne moshat pediatrike “

Data e zhvillimit: 17 shtator 2018

Vendi i organizimit: Spitali Pediatrik Vlore

Organizatori/ofruesi: Spitali Pediatrik Vlore

Kontakte: Tel: 0692259998 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek infermier

Kreditet : 3.9