slogan7-al

6 tetor 2018 Tirane/ “Harmonia ne Bio-Estetike dhe funkdion me anen e fasetave dentare”

Titulli i aktivitetit: 6 tetor 2018 Tirane/ “Harmonia ne Bio-Estetike dhe funkdion me anen e fasetave dentare”

Data e zhvillimit: 6 tetor 2018

Vendi i organizimit: Hotel Plazza, Tirane

Organizatori/ofruesi: Universiteti Aldent

Kontakte: Tel: 0693029159 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Stomatolog

Kreditet : 6