slogan7-al

9-10; 16-17;31 Maj 2018/Trajnim: "Kujdesi infermieror per shokun anafilaktik dhe per te semuret kronike;strukturat dhe mjekimi i plageve"

Titulli i aktivitetit: 9-10; 16-17;31 Maj 2018/Trajnim: "Kujdesi infermieror per shokun anafilaktik dhe per te semuret kronike;strukturat dhe mjekimi i plageve" 

Data e zhvillimit: 9-10; 16-17;31 Maj 2018

Vendi i organizimit: Qendra Shendetesore Shupenze

Organizatori/ofruesi:Qendra Shendetesore Shupenze

Kontakte: Tel: 0686211000  E-mail:eKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier

Kreditet :10