slogan7-al

30 Qershor 2018/Trajnim : "PTSD, roli i personelit shendetesor ne mbeshtetjen dhe orjentimin e personave te prekur dhe familjareve te tyre."

Titulli i aktivitetit: 30 Qershor 2018/Trajnim : "PTSD, roli i personelit shendetesor ne mbeshtetjen dhe orjentimin e personave te prekur dhe familjareve te tyre."

Data e zhvillimit: :30 Qershor 2018

Vendi i organizimit: Tirane/ Rrethe

Organizatori/ofruesi:Working Together consulting Sh.P.K

Kontakte: Tel: 0674283599 E-mail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve:Mjek, Infermier, Menaxher/drejtor, Farmacist

Kreditet :5