slogan7-al

5 maj 2018 Tiranë/Trajnim. “Ankthi ndaj shendetit dhe roli i psikologut e punonjesit social ne shendetin”.

Titulli i aktivitetit: 5 maj 2018 Tiranë/Trajnim. “Ankthi ndaj shendetit dhe roli i psikologut e punonjesit social ne shendetin”.

Data e zhvillimit: 5 maj 2018

Vendi i organizimit: Tiranë

Organizatori/ofruesi: Instituti Shërbimeve Psikologjike për Komunitetin

Kontakte: Tel: 0676323444 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek pediater, psikiater, Infermier, Farmacist

Kreditet : 4